Os 13627 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Javorník ve Slezsku | 17.58 | 2 | |||
Bernartice u Javorníka | 18.04 | 18.04 | |||
Horní Heřmanice | 18.07 | 18.07 | |||
Velká Kraš | 18.12 | 18.13 | 2 | ||
Kobylá nad Vidnavkou | 18.17 | 18.17 | |||
Tomíkovice | 18.21 | 18.21 | |||
Žulová | 18.24 | 18.25 | 3 | ||
Vápenná | 18.30 | 18.31 | 3 | ||
Lipová Lázně jeskyně | 18.41 | 18.41 | |||
Lipová Lázně | 18.46 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci