R 1249 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 11.07 | II | |||
Zliv | 11.21 | 11.22 | 1/2 | ||
Číčenice | 11.35 | 11.36 | 2 | ||
Protivín | 11.42 | 11.44 | 3 | ||
Písek | 11.56 | 11.58 | 3 | ||
Čížová | 12.05 | 12.06 | 2 | ||
Čimelice | 12.22 | 12.22 | 2 | ||
Mirovice | 12.29 | 12.29 | 3 | ||
Březnice | 12.38 | 12.39 | 1/2 | ||
Příbram | 12.58 | 13.01 | 2 | ||
Jince | 13.12 | 13.14 | 3 | ||
Lochovice | 13.22 | 13.25 | 3 | ||
Zdice | 13.33 | 13.33 | 2 | ||
Beroun | 13.41 | 13.42 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 14.11 | 14.12 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 14.19 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci