R 1244 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.45 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 7.52 | 7.53 | 3 | ||
Beroun | 8.21 | 8.22 | 2 | ||
Zdice | 8.29 | 8.30 | 3 | ||
Lochovice | 8.37 | 8.38 | 3 | ||
Jince | 8.46 | 8.47 | 3 | ||
Příbram | 8.58 | 8.59 | 3 | ||
Březnice | 9.17 | 9.18 | 1/3 | ||
Mirovice | 9.26 | 9.27 | 3 | ||
Čimelice | 9.33 | 9.34 | 2 | ||
Čížová | 9.49 | 9.50 | 2 | ||
Písek | 9.57 | 9.59 | 4 | ||
Protivín | 10.12 | 10.14 | 3 | ||
Číčenice | 10.20 | 10.22 | 3 | ||
Zliv | 10.33 | 10.34 | 2 | ||
České Budějovice | 10.47 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster