R 1196 | |
Řazení vlaku: 843 + Bftn791 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 16.05 | 2v | |||
Kaznějov | 16.31 | 16.32 | 3 | ||
Plasy | 16.38 | 16.39 | 2 | ||
Žihle | 16.57 | 16.58 | 3 | ||
Blatno u Jesenice | 17.09 | 17.10 | 3 | ||
Kryry | 17.21 | 17.21 | 2 | ||
Podbořany | 17.34 | 17.35 | 2 | ||
Žatec západ | 17.56 | 17.57 | 3 | ||
Žatec | 17.59 | 18.02 | 2 | ||
Chomutov | 18.27 | 18.29 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 18.31 | 18.32 | |||
Jirkov zastávka | 18.35 | 18.36 | |||
Most | 18.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci