R 1161 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 13.27 | 2 | |||
Děčín hlavní nádraží | 13.43 | 13.45 | 3 | ||
Děčín východ | 13.49 | 13.50 | 3 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 13.59 | 14.01 | 2 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 14.22 | 14.27 | 1/4 | ||
Mimoň | 14.43 | 14.44 | 3 | ||
Jablonné v Podještědí | 14.56 | 15.05 | 2 | ||
Liberec | 15.43 | 3a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci