R 1147 „Metoděj Vlach“ | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tanvald | 15.46 | 2 | |||
Velké Hamry | 15.52 | 15.59 | 2 | ||
Plavy | 16.01 | 16.01 | |||
Jesenný | 16.10 | 16.11 | 2 | ||
Železný Brod | 16.19 | 16.20 | 3 | ||
Malá Skála | 16.27 | 16.27 | 3 | ||
Turnov | 16.36 | 16.44 | 3/4 | ||
Mnichovo Hradiště | 16.56 | 16.58 | 2 | ||
Bakov nad Jizerou město | 17.03 | 17.04 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 17.15 | 17.24 | 3 | ||
Všetaty | 17.50 | 17.51 | 1/2 | ||
Neratovice | 17.56 | 18.00 | 2 | ||
Praha-Čakovice | 18.13 | 18.14 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 18.27 | 18.28 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.34 | 18.34 | 5 | ||
Praha-Vršovice | 18.45 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci