..: Trasa vlaku R 1138 - JŘ 2013 :..
R 1138
Řazení vlaku: 854 + 3xBdtn757  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice   7.15 3
  Praha hlavní nádraží  7.19 7.25 4
  Praha-Vysočany  7.32 7.33 2
  Praha-Čakovice  7.46 7.47 3
  Neratovice  7.59 8.00 3
  Všetaty  8.06 8.07 1/3
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  8.35 8.38 3
  Bakov nad Jizerou  8.47 8.49 3
  Bakov nad Jizerou město  8.51 8.51 
  Mnichovo Hradiště  8.57 8.58 1
  Turnov  9.12 9.19 3/4
  Malá Skála  9.28 9.28 3
  Železný Brod  9.35 9.37 3
  Jesenný  9.44 9.45 2
  Plavy  9.54 9.55 
  Velké Hamry  9.56 9.57 2
  Tanvald  10.04  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster