R 1122 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 6.08 | 3 | |||
Opava východ | 6.29 | 6.33 | 1 | ||
Opava západ | 6.38 | 6.38 | 3 | ||
Krnov-Cvilín | 6.58 | 6.59 | |||
Krnov | 7.03 | 7.09 | 3 | ||
Milotice nad Opavou | 7.24 | 7.25 | 3 | ||
Bruntál | 7.35 | 7.36 | 3 | ||
Valšov | 7.44 | 7.45 | 3 | ||
Lomnice u Rýmařova | 7.53 | 7.54 | |||
Dětřichov nad Bystřicí | 8.00 | 8.03 | 3 | ||
Moravský Beroun | 8.12 | 8.12 | 2 | ||
Domašov nad Bystřicí | 8.19 | 8.20 | 3 | ||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 8.40 | 8.40 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 8.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci