R 1117 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rumburk | 15.12 | 1 | |||
Krásná Lípa | 15.18 | 15.18 | 3 | ||
Rybniště | 15.24 | 15.27 | 3 | ||
Jedlová | 15.38 | 15.39 | 3 | ||
Svor | 15.48 | 15.49 | 5 | ||
Nový Bor | 15.54 | 16.00 | 3 | ||
Česká Lípa střelnice | 16.10 | 16.10 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 16.14 | 16.25 | 1/1 | ||
Staré Splavy | 16.37 | 16.37 | |||
Doksy | 16.40 | 16.41 | 2 | ||
Bezděz | 16.51 | 16.52 | 2 | ||
Bělá pod Bezdězem | 17.00 | 17.00 | 3 | ||
Bakov nad Jizerou | 17.10 | 17.11 | 4 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 17.20 | 17.22 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 17.47 | 17.49 | 3 | ||
Poděbrady | 17.56 | 17.57 | 1/2 | ||
Kolín | 18.10 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci