Os 2478 | |
Řazení vlaku: 845 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 18.22 | 2 | |||
Čerčany | 18.29 | 18.30 | 1 | ||
Říčany | 18.48 | 18.49 | 2 | ||
Praha-Hostivař | 18.59 | 18.59 | 4 | ||
Praha-Libeň | 19.09 | 19.10 | 3 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 19.16 | 19.20 | III./4 | ||
Praha-Bubeneč | 19.27 | 19.28 | 3 | ||
Řež | 19.38 | 19.38 | |||
Libčice nad Vltavou | 19.42 | 19.42 | 2 | ||
Kralupy nad Vltavou | 19.49 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci