|
EC 273 „Jaroslav Hašek“ « předchozí | další » |
Laufweg:
Praha hl.n. 9.39, Brno hl.n. 12.22-12.24, Břeclav 12.57-13.00, Kúty 13.12-13.14, Bratislava hl.st. 13.51-13.54, Štúrovo 15.12-15.15, Budapest-Keleti pu. 16.35 Alle Bahnhöfe »
|
Die Wagenreihung ist gültig im Zeitraum von:
|
|
Aktualisierung: 27.6.2011 (Hafan) | Permanenter Link | Grafikversion |
|
Zugnotizen:
- vůz poskytující občerstvení (bistrovůz) Souprava přijede z Prahy ONJ-vj. jako Sv 273 v 9.27
|
Zugführer:
České dráhy, a.s.; |
|
Hinweise zum Wagen:
1) Od vyhlášení vůz řady Aee140 2) Oddíl čís. 1 pro invalidy 3) Oběh kursu EWP 3217/3276: Praha hl.n. – Budapest-Keleti pu. 18.30 – Miskolc – Hidasnémeti – Košice 21.50 // Košice 6.13 – Hidasnémeti – Miskolc – Budapest-Keleti pu. 9.30 – Praha hl.n. vlakem EC 273/IC 536 // IC 537/EC 272 4) - vůz poskytující občerstvení (bistrovůz) 5) Servis zajišťuje firma JLV, a.s. 6) Od vyhlášení vůz řady Bee238 7) Oddíl čís. 1 služební, oddíl čís. 2 pro cestující s dětmi do 10 let, oddíl čís. 3 pro invalidy, oddíl čís. 10 pro JLV 8) Od vyhlášení vůz řady Bpee237 9) Oběh kursu EWP 3219: Praha hl.n. – Budapest-Keleti pu. 19.10 – Szolnok – Lökösháza 22.03 // Lökösháza 5.55 – Szolnok – Budapest-Keleti pu. 8.50 – Praha hl.n. vlakem EC 273/EN 473 // EN 472/EC 272 10) Oběh kursu EWP 3221: Praha hl.n. – Budapest-Keleti pu. 17.10 – Szolnok – Lökösháza 20.05 // Lökösháza 5.55 – Szolnok – Budapest-Keleti pu. 8.50 – Praha hl.n. vlakem EC 273/IC 379 // EN 472/EC 272 |
|
|