Os 8828 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čierna nad Tisou | 12.49 | ||||
Čierna nad Tisou zastávka | 12.51 | 12.52 | |||
Biel | 12.54 | 12.54 | |||
Dobrá | 12.57 | 12.58 | |||
Pribeník | 13.00 | 13.01 | |||
Veľký Horeš | 13.06 | 13.07 | |||
Somotor | 13.14 | 13.14 | |||
Streda nad Bodrogom | 13.18 | 13.19 | |||
Borša | 13.23 | 13.24 | |||
Slovenské Nové Mesto | 13.27 | 13.28 | |||
Čerhov | 13.34 | 13.34 | |||
Michaľany | 13.40 | 13.42 | |||
Kuzmice | 13.48 | 13.49 | |||
Kalša | 13.54 | 13.54 | |||
Slanec | 13.59 | 14.00 | |||
Ruskov | 14.06 | 14.07 | 1. | ||
Bohdanovce | 14.10 | 14.10 | |||
Vyšná Myšľa | 14.13 | 14.14 | |||
Nižná Myšľa | 14.16 | 14.17 | |||
Krásna nad Hornádom | 14.23 | 14.24 | |||
Košice predmestie | 14.29 | 14.30 | |||
Košice | 14.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci