Os 8812 | |
Řazení vlaku: 460 + 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čierna nad Tisou | 18.36 | ||||
Čierna nad Tisou zastávka | 18.38 | 18.39 | |||
Biel | 18.41 | 18.41 | |||
Dobrá | 18.44 | 18.44 | |||
Pribeník | 18.47 | 18.48 | |||
Veľký Horeš | 18.53 | 18.54 | |||
Somotor | 19.00 | 19.01 | |||
Streda nad Bodrogom | 19.04 | 19.05 | |||
Borša | 19.10 | 19.10 | |||
Slovenské Nové Mesto | 19.14 | 19.15 | |||
Čerhov | 19.20 | 19.21 | |||
Michaľany | 19.26 | 19.28 | |||
Kuzmice | 19.34 | 19.35 | |||
Kalša | 19.40 | 19.40 | |||
Slanec | 19.45 | 19.46 | |||
Ruskov | 19.52 | 19.53 | 1. | ||
Bohdanovce | 19.56 | 19.57 | |||
Vyšná Myšľa | 19.59 | 20.00 | |||
Nižná Myšľa | 20.03 | 20.04 | |||
Krásna nad Hornádom | 20.10 | 20.11 | |||
Košice predmestie | 20.16 | 20.17 | |||
Košice | 20.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci