Os 8807 | |
Řazení vlaku: 460 + 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 14.40 | 3./5 | |||
Košice predmestie | 14.43 | 14.44 | |||
Krásna nad Hornádom | 14.48 | 14.49 | |||
Nižná Myšľa | 14.55 | 14.55 | 1 | ||
Vyšná Myšľa | 14.58 | 14.59 | |||
Bohdanovce | 15.01 | 15.02 | |||
Ruskov | 15.05 | 15.06 | 2. | ||
Slanec | 15.12 | 15.13 | |||
Kalša | 15.18 | 15.19 | |||
Kuzmice | 15.24 | 15.25 | |||
Michaľany | 15.31 | 15.34 | |||
Čerhov | 15.39 | 15.40 | |||
Slovenské Nové Mesto | 15.46 | 15.47 | |||
Borša | 15.50 | 15.51 | |||
Streda nad Bodrogom | 15.55 | 15.56 | |||
Somotor | 15.59 | 16.00 | |||
Veľký Horeš | 16.06 | 16.07 | |||
Pribeník | 16.13 | 16.13 | |||
Dobrá | 16.16 | 16.16 | |||
Biel | 16.19 | 16.19 | |||
Čierna nad Tisou zastávka | 16.21 | 16.21 | |||
Čierna nad Tisou | 16.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci