Os 8806 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čierna nad Tisou | 10.10 | ||||
Čierna nad Tisou zastávka | 10.12 | 10.13 | |||
Biel | 10.15 | 10.15 | |||
Dobrá | 10.18 | 10.18 | |||
Pribeník | 10.21 | 10.22 | |||
Veľký Horeš | 10.27 | 10.27 | |||
Somotor | 10.34 | 10.34 | |||
Streda nad Bodrogom | 10.38 | 10.39 | |||
Borša | 10.43 | 10.44 | |||
Slovenské Nové Mesto | 10.47 | 10.48 | |||
Čerhov | 10.54 | 10.54 | |||
Michaľany | 11.00 | 11.01 | |||
Kuzmice | 11.07 | 11.08 | |||
Kalša | 11.13 | 11.13 | |||
Slanec | 11.18 | 11.19 | |||
Ruskov | 11.24 | 11.25 | 1. | ||
Bohdanovce | 11.28 | 11.28 | |||
Vyšná Myšľa | 11.31 | 11.32 | |||
Nižná Myšľa | 11.34 | 11.35 | |||
Krásna nad Hornádom | 11.41 | 11.42 | |||
Košice predmestie | 11.46 | 11.47 | |||
Košice | 11.50 | 2./9 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci