Os 8804 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čierna nad Tisou | 7.10 | ||||
Čierna nad Tisou zastávka | 7.12 | 7.13 | |||
Biel | 7.15 | 7.16 | |||
Dobrá | 7.19 | 7.20 | |||
Pribeník | 7.22 | 7.24 | |||
Veľký Horeš | 7.29 | 7.31 | |||
Somotor | 7.38 | 7.39 | |||
Streda nad Bodrogom | 7.42 | 7.44 | |||
Borša | 7.49 | 7.50 | |||
Slovenské Nové Mesto | 7.53 | 7.55 | |||
Čerhov | 8.01 | 8.02 | |||
Michaľany | 8.07 | 8.13 | |||
Kuzmice | 8.19 | 8.20 | |||
Kalša | 8.25 | 8.25 | |||
Slanec | 8.30 | 8.31 | |||
Ruskov | 8.37 | 8.38 | 1. | ||
Bohdanovce | 8.41 | 8.41 | |||
Vyšná Myšľa | 8.44 | 8.45 | |||
Nižná Myšľa | 8.47 | 8.48 | |||
Krásna nad Hornádom | 8.54 | 8.55 | |||
Košice predmestie | 9.00 | 9.01 | |||
Košice | 9.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci