Os 8766 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 9.40 | 1. | |||
Ťahanovce | 9.44 | 9.44 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 9.48 | 9.49 | Nástupište | ||
Trebejov | 9.54 | 9.54 | |||
Kysak | 9.57 | 9.58 | |||
Obišovce | 10.01 | 10.02 | |||
Ličartovce | 10.03 | 10.06 | |||
Drienovská Nová Ves obec | 10.09 | 10.09 | |||
Drienovská Nová Ves | 10.11 | 10.12 | |||
Kendice | 10.14 | 10.14 | |||
Haniska pri Prešove | 10.18 | 10.18 | |||
Prešov | 10.22 | 10.23 | Nástupište č. | ||
Prešov mesto | 10.26 | 10.27 | |||
Veľký Šariš | 10.31 | 10.32 | |||
Šarišské Michaľany | 10.38 | 10.38 | |||
Orkucany | 10.42 | 10.42 | |||
Sabinov | 10.45 | 10.46 | |||
Pečovská Nová Ves | 10.51 | 10.51 | |||
Červenica | 10.53 | 10.54 | |||
Rožkovany | 10.57 | 10.57 | |||
Lipany | 11.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci