Os 8765 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipany | 5.56 | ||||
Rožkovany | 5.58 | 5.59 | |||
Červenica | 6.02 | 6.02 | |||
Pečovská Nová Ves | 6.05 | 6.05 | |||
Sabinov | 6.09 | 6.11 | |||
Orkucany | 6.14 | 6.14 | |||
Šarišské Michaľany | 6.18 | 6.18 | |||
Veľký Šariš | 6.23 | 6.23 | |||
Prešov mesto | 6.28 | 6.29 | |||
Prešov | 6.33 | 6.34 | Nástupište č. | ||
Haniska pri Prešove | 6.38 | 6.38 | |||
Kendice | 6.41 | 6.42 | |||
Drienovská Nová Ves | 6.44 | 6.44 | |||
Drienovská Nová Ves obec | 6.46 | 6.46 | |||
Ličartovce | 6.49 | 6.50 | |||
Obišovce | 6.52 | 6.52 | |||
Kysak | 6.56 | 6.57 | |||
Trebejov | 6.59 | 7.00 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 7.04 | 7.05 | |||
Ťahanovce | 7.09 | 7.10 | |||
Košice | 7.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci