Os 8701 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prešov | 3.47 | Nástupište č. | |||
Haniska pri Prešove | 3.51 | 3.51 | |||
Kendice | 3.54 | 3.54 | |||
Drienovská Nová Ves | 3.56 | 3.57 | |||
Drienovská Nová Ves obec | 3.59 | 3.59 | |||
Ličartovce | 4.02 | 4.03 | |||
Obišovce | 4.05 | 4.05 | |||
Kysak | 4.09 | 4.10 | |||
Trebejov | 4.12 | 4.12 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 4.17 | 4.17 | |||
Ťahanovce | 4.21 | 4.22 | |||
Košice | 4.26 | 2./7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci