Os 7853 | |
Řazení vlaku: 163_b + BDsee + 5xBt Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žilina | 17.52 | 1. | |||
Teplička nad Váhom | 17.56 | 17.56 | |||
Varín | 18.03 | 18.04 | |||
Nezbudská Lúčka-Strečno | 18.08 | 18.08 | |||
Vrútky | 18.16 | 18.17 | |||
Vrútky nákladná stanica | 18.20 | 18.20 | |||
Sučany | 18.24 | 18.24 | |||
Turany | 18.28 | 18.28 | |||
Krpeľany | 18.32 | 18.32 | |||
Šútovo | 18.35 | 18.35 | |||
Kraľovany | 18.39 | 18.43 | |||
Stankovany | 18.46 | 18.47 | |||
Ľubochňa | 18.49 | 18.50 | |||
Švošov | 18.53 | 18.53 | |||
Hrboltová | 18.58 | 18.59 | |||
Ružomberok-Rybárpole | 19.02 | 19.03 | |||
Ružomberok | 19.06 | 19.08 | |||
Lisková | 19.11 | 19.12 | |||
Liptovská Teplá | 19.16 | 19.17 | |||
Liptovské Vlachy | 19.25 | 19.25 | |||
Liptovský Mikuláš | 19.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci