Os 7806 | |
Řazení vlaku: 163_b + 5xBt + BDsee + Gbkkqs Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 11.20 | ||||
Ťahanovce | 11.23 | 11.24 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 11.29 | 11.29 | Nástupište | ||
Trebejov | 11.34 | 11.34 | |||
Kysak | 11.37 | 11.38 | |||
Veľká Lodina | 11.43 | 11.44 | |||
Malá Lodina | 11.47 | 11.48 | |||
Ružín | 11.50 | 11.51 | |||
Margecany zastávka | 11.56 | 11.56 | |||
Margecany | 11.59 | 12.00 | |||
Kluknava | 12.04 | 12.05 | |||
Richnava | 12.07 | 12.08 | |||
Krompachy | 12.11 | 12.12 | Nástupište | ||
Spišské Vlachy | 12.17 | 12.18 | |||
Olcnava | 12.22 | 12.23 | |||
Vítkovce | 12.26 | 12.26 | |||
Chrasť nad Hornádom | 12.28 | 12.29 | |||
Matejovce nad Hornádom | 12.32 | 12.32 | |||
Markušovce | 12.35 | 12.36 | |||
Teplička nad Hornádom | 12.40 | 12.41 | |||
Spišská Nová Ves | 12.45 | 12.47 | |||
Smižany | 12.50 | 12.50 | |||
Spišské Tomášovce | 12.54 | 12.55 | |||
Letanovce | 12.57 | 12.58 | |||
Vydrník | 13.02 | 13.03 | |||
Spišský Štiavnik | 13.06 | 13.07 | |||
Gánovce | 13.12 | 13.12 | |||
Poprad-Tatry | 13.18 | 13.30 | 2. | ||
Svit | 13.36 | 13.37 | |||
Lučivná | 13.41 | 13.41 | |||
Štrba zastávka | 13.46 | 13.46 | |||
Štrba | 13.50 | 13.56 | |||
Važec | 14.02 | 14.02 | |||
Východná | 14.07 | 14.09 | |||
Kráľova Lehota | 14.16 | 14.18 | |||
Liptovský Hrádok | 14.22 | 14.24 | |||
Podtureň | 14.27 | 14.28 | |||
Okoličné | 14.31 | 14.32 | |||
Liptovský Mikuláš | 14.36 | 14.38 | |||
Liptovské Vlachy | 14.46 | 14.46 | |||
Liptovská Teplá | 14.52 | 14.53 | |||
Lisková | 14.57 | 14.58 | |||
Ružomberok | 15.01 | 15.03 | |||
Ružomberok-Rybárpole | 15.06 | 15.06 | |||
Hrboltová | 15.10 | 15.11 | |||
Švošov | 15.16 | 15.16 | |||
Ľubochňa | 15.19 | 15.21 | |||
Stankovany | 15.23 | 15.24 | |||
Kraľovany | 15.28 | 15.29 | |||
Šútovo | 15.32 | 15.33 | |||
Krpeľany | 15.35 | 15.36 | |||
Turany | 15.40 | 15.41 | |||
Sučany | 15.44 | 15.45 | |||
Vrútky | 15.50 | 15.52 | 2. | ||
Nezbudská Lúčka-Strečno | 16.00 | 16.00 | |||
Varín | 16.04 | 16.05 | |||
Teplička nad Váhom | 16.09 | 16.10 | |||
Žilina | 16.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci