Os 7307 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vrútky | 17.26 | ||||
Priekopa | 17.29 | 17.30 | |||
Martin | 17.34 | 17.35 | |||
Košťany nad Turcom | 17.40 | 17.40 | |||
Príbovce | 17.45 | 17.45 | |||
Kláštor pod Znievom | 17.50 | 17.50 | |||
Jazernica | 17.54 | 17.54 | |||
Malý Čepčín | 17.58 | 17.58 | |||
Diviaky | 18.02 | 18.03 | |||
Turčianske Teplice | 18.05 | 18.06 | |||
Horná Štubňa obec | 18.13 | 18.14 | |||
Čremošné | 18.22 | 18.22 | |||
Harmanec jaskyňa | 18.29 | 18.30 | |||
Dolný Harmanec | 18.36 | 18.36 | |||
Uľanka | 18.46 | 18.46 | |||
Kostiviarska | 18.53 | 18.55 | |||
Banská Bystrica | 19.02 | 2. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci