Os 6710 | |
Řazení vlaku: 812 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rimavská Sobota | 16.10 | ||||
Čerenčany | 16.14 | 16.15 | |||
Veľké Teriakovce | 16.18 | 16.19 | |||
Nižný Skálnik | 16.21 | 16.22 | |||
Hrachovo | 16.24 | 16.24 | |||
Rimavské Zalužany | 16.29 | 16.30 | |||
Rimavská Baňa | 16.32 | 16.33 | |||
Rimavské Brezovo | 16.37 | 16.37 | |||
Likier | 16.40 | 16.41 | |||
Hnúšťa | 16.43 | 16.44 | |||
Hačava | 16.51 | 16.52 | |||
Rimavská Píla | 16.56 | 16.57 | |||
Tisovec mesto | 17.01 | 17.02 | |||
Tisovec | 17.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci