Os 6264 | |
Řazení vlaku: 812 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tornaľa | 10.13 | ||||
Včelínce | 10.16 | 10.16 | |||
Štrkovec | 10.20 | 10.21 | |||
Riečka | 10.23 | 10.24 | |||
Abovce | 10.26 | 10.27 | |||
Lenartovce | 10.30 | 10.30 | |||
Číž kúpele | 10.35 | 10.35 | |||
Rimavská Seč | 10.40 | 10.40 | |||
Orávka | 10.43 | 10.44 | |||
Dubovec | 10.48 | 10.48 | |||
Jesenské | 10.55 | 10.56 | |||
Gortva | 10.58 | 10.58 | |||
Hodejov | 11.02 | 11.03 | |||
Blhovce | 11.06 | 11.07 | |||
Hajnáčka | 11.14 | 11.15 | |||
Čamovce | 11.19 | 11.20 | |||
Šíd | 11.22 | 11.23 | |||
Fiľakovo | 11.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci