Os 5605 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prievidza | 6.42 | ||||
Chrenovec | 6.55 | 7.06 | |||
Jalovec | 7.11 | 7.11 | |||
Ráztočno | 7.14 | 7.14 | |||
Handlová | 7.23 | 7.24 | |||
Remäta | 7.32 | 7.33 | |||
Sklené pri Handlovej | 7.39 | 7.40 | |||
Horná Štubňa | 7.48 | 7.51 | |||
Horná Štubňa zastávka | 7.55 | 7.56 | |||
Turčianske Teplice | 8.01 | 8.02 | |||
Diviaky | 8.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci