Os 3865 | |
Řazení vlaku: 811 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 18.08 | 1 | |||
Svatý Štěpán | 18.11 | 18.11 | |||
Vlárský průsmyk | 18.14 | 18.15 | 3 | ||
Horné Srnie | 18.21 | 18.22 | |||
Nemšová | 18.26 | 18.27 | |||
Trenčianska Teplá | 18.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci