Os 3289 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Lideč | 18.57 | 4 | |||
Střelná | 19.01 | 19.01 | |||
Strelenka | 19.05 | 19.06 | |||
Lysá pod Makytou | 19.10 | 19.10 | |||
Lúky pod Makytou | 19.13 | 19.14 | |||
Zariečie | 19.17 | 19.17 | |||
Dohňany | 19.21 | 19.22 | |||
Púchov zastávka | 19.25 | 19.26 | |||
Púchov závody | 19.28 | 19.28 | |||
Púchov | 19.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci