Os 3271 | |
Řazení vlaku: 163_b + Bdt + BDsee + Bdt Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Lideč | 15.36 | 4 | |||
Střelná | 15.40 | 15.40 | |||
Strelenka | 15.44 | 15.45 | |||
Lysá pod Makytou | 15.49 | 15.49 | |||
Lúky pod Makytou | 15.52 | 15.53 | |||
Zariečie | 15.56 | 15.56 | |||
Dohňany | 16.00 | 16.01 | |||
Púchov zastávka | 16.04 | 16.05 | |||
Púchov závody | 16.07 | 16.07 | |||
Púchov | 16.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci