Os 3018 | |
Řazení vlaku: 240_b + Gbkkqs + 2xBdtmee + BDsee + Bdtmee Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Mesto nad Váhom | 8.05 | 2. | |||
Považany | 8.10 | 8.11 | |||
Brunovce | 8.13 | 8.14 | |||
Horná Streda | 8.17 | 8.18 | |||
Piešťany | 8.23 | 8.24 | 2. | ||
Drahovce zastávka | 8.31 | 8.31 | |||
Veľké Kostoľany | 8.35 | 8.36 | |||
Madunice | 8.40 | 8.40 | |||
Leopoldov | 8.45 | 8.47 | 3. | ||
Brestovany | 8.53 | 8.53 | |||
Trnava | 9.02 | 9.05 | 1. | ||
Cífer | 9.13 | 9.14 | 2./6 | ||
Báhoň | 9.17 | 9.18 | |||
Šenkvice | 9.25 | 9.26 | 1. | ||
Pezinok | 9.32 | 9.33 | 1. | ||
Pezinok zastávka | 9.36 | 9.36 | |||
Svätý Jur | 9.40 | 9.40 | |||
Bratislava-Rača | 9.45 | 9.46 | 1. | ||
Bratislava-Vinohrady | 9.50 | 9.51 | |||
Bratislava hlavná stanica | 9.56 | 4./18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci