Os 2020 | |
Řazení vlaku: 263_b + 6xBdgteer Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 17.38 | 2./2 | |||
Bratislava-Železná studienka | 17.44 | 17.45 | |||
Bratislava-Lamač | 17.47 | 17.48 | |||
Devínska Nová Ves | 17.54 | 17.55 | |||
Devínske Jazero | 17.59 | 17.59 | |||
Zohor | 18.06 | 18.07 | |||
Plavecký Štvrtok | 18.12 | 18.12 | |||
Malacky | 18.18 | 18.19 | |||
Veľké Leváre | 18.25 | 18.26 | |||
Závod | 18.30 | 18.30 | |||
Moravský Svätý Ján | 18.35 | 18.35 | |||
Sekule | 18.38 | 18.39 | |||
Kúty | 18.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci