Os 7118 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 22.30 | 1 | |||
Mariánské Lázně město | x | 22.34 | 22.34 | ||
Vlkovice | x | 22.40 | 22.40 | ||
Milhostov u Mariánských Lázní | x | 22.44 | 22.44 | ||
Ovesné Kladruby | 22.47 | 22.48 | 2 | ||
Mrázov | x | 22.53 | 22.53 | ||
Teplá | 22.57 | 22.58 | 3 | ||
Hoštěc | x | 23.01 | 23.01 | ||
Poutnov | 23.06 | 23.06 | 2 | ||
Louka u Mariánských Lázní | x | 23.10 | 23.10 | ||
Bečov nad Teplou | 23.18 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci