Os 20904 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 7.02 | 1 | |||
Machnín | x | 7.07 | 7.07 | ||
Chrastava-Andělská Hora | x | 7.10 | 7.10 | ||
Chrastava | 7.13 | 7.14 | 2 | ||
Bílý Kostel nad Nisou | x | 7.17 | 7.17 | ||
Chotyně | x | 7.21 | 7.21 | ||
Hrádek nad Nisou | 7.25 | 7.32 | 1/1 | ||
Varnsdorf | 8.04 | 8.05 | 3 | ||
Dolní Podluží | x | 8.09 | 8.09 | ||
Jiřetín pod Jedlovou | x | 8.14 | 8.14 | ||
Horní Podluží | x | 8.16 | 8.16 | ||
Rybniště | 8.22 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci