Vlak 1014 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Třinec (Trzyniec) | 14.57 | 2 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 15.06 | 15.10 | 2 | ||
Havířov | 15.26 | 15.27 | 2 | ||
Ostrava-Stodolní | 15.43 | 15.43 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 15.47 | 15.48 | frýdlantské I/1 | ||
Ostrava-Svinov | 15.55 | 15.57 | 4 | ||
Hranice na Moravě | 16.22 | 16.23 | 3/1 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 16.56 | 17.00 | |||
Zábřeh na Moravě | 17.24 | 17.25 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí | 17.56 | 17.57 | pražské/2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.27 | 18.29 | 3 | ||
Praha-Libeň | 19.23 | 19.25 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.32 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci