IC 1002 „RegioJet“ | |
Řazení vlaku: 162 + Ampz + ABmz + Ampz + ABmz + Ampz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 5.41 | frýdlantské I/1 | |||
Ostrava-Svinov | 5.47 | 5.49 | 4 | ||
Hranice na Moravě | 6.14 | 6.15 | 3/1 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.44 | 6.47 | |||
Zábřeh na Moravě | 7.12 | 7.13 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí | 7.52 | 7.53 | letohradské/2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 8.24 | 8.26 | 3 | ||
Praha-Libeň | 9.23 | 9.24 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.31 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci