Vlak 1094 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chotěboř | 10.05 | 3 | |||
Hlinsko v Čechách | 10.30 | 10.41 | 3 | ||
Žďárec u Skutče | 10.56 | 10.57 | 3 | ||
Slatiňany | 11.17 | 12.13 | 2 | ||
Chrudim | 12.18 | 12.22 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 12.35 | 14.20 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 14.25 | 14.37 | 3 | ||
Kolín | 15.14 | 15.20 | 5 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 15.43 | 15.45 | 1 | ||
Lysá nad Labem | 16.00 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci