Os 5299 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vejprty | 10.14 | 10.19 | |||
Vejprty koupaliště | x | 10.23 | 10.23 | ||
Vejprty zastávka | x | 10.26 | 10.26 | ||
České Hamry | x | 10.31 | 10.31 | ||
Kovářská | 10.33 | 10.35 | 3 | ||
Kovářská městys | x | 10.40 | 10.40 | ||
Měděnec zastávka | x | 10.45 | 10.45 | ||
Měděnec | x | 10.48 | 10.48 | ||
Rusová | x | 10.55 | 10.55 | ||
Výsluní | x | 11.02 | 11.02 | ||
Nová Ves u Křimova | x | 11.06 | 11.06 | ||
Křimov | 11.08 | 11.09 | 4 | ||
Křimov zastávka | x | 11.12 | 11.12 | ||
Křimov-Suchdol | x | 11.15 | 11.15 | ||
Domina | x | 11.21 | 11.21 | ||
Černovice u Chomutova | 11.33 | 11.34 | 2 | ||
Chomutov | 11.41 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci