Os 5270 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 16.40 | 3 | |||
Děčín-Přípeř | x | 16.42 | 16.42 | ||
Děčín-Prostřední Žleb | 16.44 | 16.45 | 2 | ||
Děčín-Čertova Voda | x | 16.48 | 16.48 | ||
Dolní Žleb zastávka | x | 16.51 | 16.51 | ||
Dolní Žleb | 16.53 | 16.54 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci