R 996 | |
Řazení vlaku: 843 + 4xBtn753 + 843 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 20.55 | 3 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 20.58 | 21.00 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 21.18 | 21.23 | 2 | ||
Jaroměř | 21.38 | 21.43 | 3 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 21.58 | 21.59 | 3 | ||
Bílá Třemešná | 22.05 | 22.06 | 3 | ||
Mostek | 22.13 | 22.14 | 2 | ||
Stará Paka | 22.32 | 22.34 | |||
Košťálov | 22.44 | 22.45 | 2 | ||
Semily | 22.52 | 22.53 | 2 | ||
Železný Brod | 23.00 | 23.01 | 2 | ||
Malá Skála | 23.08 | 23.08 | 3 | ||
Turnov | 23.17 | 23.18 | 2/2 | ||
Hodkovice nad Mohelkou | 23.32 | 23.32 | 3 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 23.39 | 23.39 | 3 | ||
Liberec | 23.56 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci