R 988 | |
Řazení vlaku: 843 + 3xBtn753 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 12.55 | 3 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 12.58 | 13.00 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 13.18 | 13.23 | 2 | ||
Jaroměř | 13.38 | 13.42 | 3 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 13.58 | 13.59 | 3 | ||
Stará Paka | 14.30 | 14.31 | |||
Semily | 14.47 | 14.48 | 2 | ||
Železný Brod | 14.56 | 15.00 | 2 | ||
Malá Skála | 15.07 | 15.08 | 3 | ||
Turnov | 15.18 | 15.21 | 2/2 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 15.40 | 15.41 | 3 | ||
Liberec | 15.58 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci