Os 9869 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kladno | 17.29 | 3 | |||
Unhošť | 17.34 | 17.39 | 2 | ||
Pavlov | x | 17.43 | 17.43 | ||
Jeneč | 17.47 | 17.47 | 2 | ||
Hostivice | 17.51 | 17.52 | 5 | ||
Praha-Ruzyně | 17.57 | 17.57 | 3 | ||
Praha-Veleslavín | 18.02 | 18.02 | 1 | ||
Praha-Dejvice | 18.08 | 18.08 | 2 | ||
Praha-Bubny | 18.17 | 18.17 | 3 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 18.27 | IV./6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci