..: Trasa vlaku Os 9752 - JŘ 2011 :..
Os 9752
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Slaný   9.26 2
  Královice u Zlonic x9.32 9.32 
  Zlonice  9.38 9.39 2
  Páleček x9.43 9.43 
  Klobuky v Čechách  9.47 9.47 2
  Vrbičany x9.50 9.50 
  Telce x9.52 9.52 
  Peruc  9.56 9.58 2
  Vrbno nad Lesy  10.03 10.04 2
  Chlumčany u Loun  10.13 10.14 2
  Louny  10.18  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster