..: Trasa vlaku Os 9750 - JŘ 2011 :..
Os 9750
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Slaný   4.21 2
  Královice u Zlonic x4.27 4.27 
  Zlonice  4.33 4.34 2
  Páleček x4.38 4.38 
  Klobuky v Čechách  4.42 4.42 2
  Vrbičany x4.45 4.45 
  Telce x4.47 4.47 
  Peruc  4.51 4.53 2
  Vrbno nad Lesy  4.58 4.59 2
  Chlumčany u Loun  5.08 5.09 2
  Louny  5.13  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster