..: Trasa vlaku Os 9705 - JŘ 2011 :..
Os 9705
Řazení vlaku: 809 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Louny   14.37 2
  Chlumčany u Loun  14.40 14.41 2
  Vrbno nad Lesy  14.51 14.51 2
  Peruc  14.56 14.58 2
  Telce x15.01 15.01 
  Vrbičany x15.04 15.04 
  Klobuky v Čechách  15.06 15.07 2
  Páleček x15.10 15.10 
  Zlonice  15.14 15.19 2
  Královice u Zlonic x15.25 15.25 
  Slaný  15.31 15.32 3
  Slaný předměstí x15.37 15.37 
  Podlešín  15.42 15.43 3
  Zvoleněves  15.47 15.47 1
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x15.50 15.50 
  Neuměřice x15.52 15.52 
  Olovnice  15.55 15.56 3
  Zeměchy x15.59 15.59 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  16.01 16.02 1
  Kralupy nad Vltavou  16.05  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster