Os 9705 | |
Řazení vlaku: 809 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 14.37 | 2 | |||
Chlumčany u Loun | 14.40 | 14.41 | 2 | ||
Vrbno nad Lesy | 14.51 | 14.51 | 2 | ||
Peruc | 14.56 | 14.58 | 2 | ||
Telce | x | 15.01 | 15.01 | ||
Vrbičany | x | 15.04 | 15.04 | ||
Klobuky v Čechách | 15.06 | 15.07 | 2 | ||
Páleček | x | 15.10 | 15.10 | ||
Zlonice | 15.14 | 15.19 | 2 | ||
Královice u Zlonic | x | 15.25 | 15.25 | ||
Slaný | 15.31 | 15.32 | 3 | ||
Slaný předměstí | x | 15.37 | 15.37 | ||
Podlešín | 15.42 | 15.43 | 3 | ||
Zvoleněves | 15.47 | 15.47 | 1 | ||
Kamenný Most u Kralup nad Vltavou | x | 15.50 | 15.50 | ||
Neuměřice | x | 15.52 | 15.52 | ||
Olovnice | 15.55 | 15.56 | 3 | ||
Zeměchy | x | 15.59 | 15.59 | ||
Kralupy nad Vltavou předměstí | 16.01 | 16.02 | 1 | ||
Kralupy nad Vltavou | 16.05 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci