..: Trasa vlaku Os 9701 - JŘ 2011 :..
Os 9701
Řazení vlaku: 809 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Louny   4.32 3
  Chlumčany u Loun  4.35 4.36 2
  Vrbno nad Lesy  4.46 4.46 2
  Peruc  4.51 4.52 2
  Telce  4.56 4.56 
  Vrbičany  4.58 4.58 
  Klobuky v Čechách  5.01 5.01 2
  Páleček  5.05 5.05 
  Zlonice  5.09 5.09 2
  Královice u Zlonic  5.15 5.15 
  Slaný  5.22 5.23 3
  Slaný předměstí  5.27 5.27 
  Podlešín  5.32 5.32 3
  Zvoleněves  5.36 5.37 1
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou  5.40 5.40 
  Neuměřice  5.42 5.42 
  Olovnice  5.46 5.46 3
  Zeměchy  5.50 5.50 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  5.52 5.55 1
  Kralupy nad Vltavou  5.58  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster