Os 9632 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 8.40 | III./5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 8.44 | 8.45 | |||
Praha-Bubeneč | 8.48 | 8.48 | 3 | ||
Praha-Sedlec | 8.51 | 8.51 | |||
Roztoky u Prahy | 8.55 | 8.56 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 8.59 | 8.59 | |||
Úholičky | 9.01 | 9.01 | |||
Řež | 9.03 | 9.03 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 9.05 | 9.05 | |||
Libčice nad Vltavou | 9.07 | 9.08 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 9.11 | 9.11 | |||
Kralupy nad Vltavou | 9.15 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci