Os 9378 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 22.47 | 2 | |||
Rostoklaty | 22.51 | 22.51 | |||
Tuklaty | 22.54 | 22.54 | |||
Úvaly | 22.57 | 22.58 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 23.02 | 23.02 | |||
Praha-Běchovice | 23.07 | 23.07 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 23.10 | 23.10 | |||
Praha-Kyje | 23.12 | 23.12 | |||
Praha-Libeň | 23.16 | 23.17 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 23.23 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci