Os 9326 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 20.33 | 3 | |||
Kolín zastávka | 20.35 | 20.36 | |||
Nová Ves u Kolína | 20.39 | 20.39 | |||
Velim | 20.42 | 20.46 | 1/1 | ||
Cerhenice | 20.49 | 20.49 | |||
Pečky | 20.53 | 20.54 | 1/2 | ||
Tatce | 20.56 | 20.56 | |||
Poříčany | 21.01 | 21.09 | 2 | ||
Klučov | 21.11 | 21.11 | |||
Český Brod | 21.15 | 21.17 | 3 | ||
Rostoklaty | 21.21 | 21.21 | |||
Tuklaty | 21.24 | 21.24 | |||
Úvaly | 21.27 | 21.28 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 21.32 | 21.32 | |||
Praha-Běchovice | 21.37 | 21.37 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 21.40 | 21.40 | |||
Praha-Kyje | 21.42 | 21.42 | |||
Praha-Libeň | 21.46 | 21.47 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 21.53 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci