Os 9325 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 18.40 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 18.46 | 18.47 | 3 | ||
Praha-Kyje | 18.50 | 18.50 | |||
Praha-Dolní Počernice | 18.52 | 18.52 | |||
Praha-Běchovice | 18.55 | 18.56 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 18.59 | 18.59 | |||
Úvaly | 19.04 | 19.04 | 1/2 | ||
Tuklaty | 19.08 | 19.08 | |||
Rostoklaty | 19.11 | 19.11 | |||
Český Brod | 19.15 | 19.17 | 2 | ||
Klučov | 19.20 | 19.20 | |||
Poříčany | 19.23 | 19.23 | 1 | ||
Tatce | 19.27 | 19.27 | |||
Pečky | 19.30 | 19.31 | 2 | ||
Cerhenice | 19.34 | 19.34 | |||
Velim | 19.37 | 19.47 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 19.49 | 19.49 | |||
Kolín zastávka | 19.53 | 19.53 | |||
Kolín | 19.56 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster