Os 9319 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 16.40 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 16.46 | 16.47 | 3 | ||
Praha-Kyje | 16.50 | 16.50 | |||
Praha-Dolní Počernice | 16.52 | 16.52 | |||
Praha-Běchovice | 16.55 | 16.56 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 16.59 | 16.59 | |||
Úvaly | 17.04 | 17.04 | 1/2 | ||
Tuklaty | 17.08 | 17.08 | |||
Rostoklaty | 17.11 | 17.11 | |||
Český Brod | 17.15 | 17.17 | 2 | ||
Klučov | 17.20 | 17.20 | |||
Poříčany | 17.23 | 17.23 | 1 | ||
Tatce | 17.27 | 17.27 | |||
Pečky | 17.30 | 17.31 | 2 | ||
Cerhenice | 17.34 | 17.34 | |||
Velim | 17.37 | 17.47 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 17.49 | 17.49 | |||
Kolín zastávka | 17.53 | 17.53 | |||
Kolín | 17.56 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci