Os 9303 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 4.40 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 4.46 | 4.47 | 3 | ||
Praha-Kyje | 4.50 | 4.50 | |||
Praha-Dolní Počernice | 4.52 | 4.52 | |||
Praha-Běchovice | 4.55 | 4.56 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 4.59 | 4.59 | |||
Úvaly | 5.04 | 5.04 | 1/2 | ||
Tuklaty | 5.08 | 5.08 | |||
Rostoklaty | 5.11 | 5.11 | |||
Český Brod | 5.15 | 5.17 | 2 | ||
Klučov | 5.20 | 5.20 | |||
Poříčany | 5.23 | 5.23 | 1 | ||
Tatce | 5.27 | 5.27 | |||
Pečky | 5.30 | 5.31 | 2 | ||
Cerhenice | 5.34 | 5.34 | |||
Velim | 5.37 | 5.38 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 5.40 | 5.40 | |||
Kolín zastávka | 5.44 | 5.44 | |||
Kolín | 5.47 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci